Instruktorzy - Kurs Tańca Warszawa, Studio Tańca Warszawa - Di Somma Dance Studio

Idź do spisu treści

Menu główne

Instruktorzy

 

Katarzyna Osińska - Di Somma - właścicielka studia tańca, tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Wielokrotna mistrzyni okręgu mazowieckiego, finalistka Mistrzostw Polski w 10 tańcach amatorów, vice Mistrzyni Polski Par Zawodowych. Jako amator szkoliła się u Iwony & Arkadiusza Pavlovic oraz Agustina Egurroli & Joanny Szokalskiej - tańce latynoamerykańskie i Roberta Woty - tańce standardowe. W 2002r. przeprowadziła się do Londynu, aby szkolić się u najlepszych na świecie, m.in. Richard Porter, Graham Oswick, Alan & Hazel Fletcher, Loraine, Karen & Marcus Hilton, Steven Hannah. Z powodzeniem brała udział w najbardziej prestiżowych turniejach tańca w Anglii, jak: UK czy International. Wraz z Mario udzieliła licznych pokazów w Polsce i Anglii oraz przeprowadziła szkolenia taneczne, m.in. dla National Association of Teachers of Dancing Letni Kongres - Anglia, ISTD Dance Sport Worthing Kongres - Anglia. Miała również przyjemność nagrania teledysku z Georgem Michaelem. Współpracowała także z telewizją TVN przy produkcji serialu 'Na Wspólnej'. Od 2010r. wykwalifikowany sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego na turniejach tańca towarzyskiego.

 

Mario Di Somma - właściciel studia tańca, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S". Mario pochodzi z Południowej Afryki - Johannesburg. Wielokrotny Mistrz Południowej Afryki amatorów, a także vice Mistrz Polski Par Zawodowych. Ponad 10 lat spędził w Londynie, czerpiąc wiedzę od najlepszych, m.in. Richard Porter, Graham Oswick, Loraine, Alan & Hazel Fletcher, Bryan Watson, Yuka Happelainen & Sirpa Sutari. Z powodzeniem brał udział w najbardziej prestiżowych turniejach w Anglii, jak: UK czy International. Udzielił licznych pokazów w Anglii, Południowej Afryce, Francji, USA, Szkocji oraz Irlandii. Wraz z Kasią przeprowadził szkolenia taneczne, m.in. dla National Association of Teachers of Dancing Letni Kongres - Anglia, ISTD Dance Sport Worthing Kongres - Anglia. Miał również przyjemność nagrania teledysku z Georgem Michaelem oraz Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dance Floor. Uczestnik 7 edycji Tańca z Gwiazdami, w tym popularnym programie tanecznym uplasował się na wysokim 5 miejscu. Współpracował także z telewizją TVN przy produkcji serialu 'Na Wspólnej'.

 

Martyna Wagner - w  tanecznym środowisku jest już od kilku dobrych lat. Mając  16 zrozumiała, że taniec daje jej największą radość. Z każdą kolejną chwilą spędzoną na sali nabierała pewności, że to jest właśnie to w co chce inwestować i na co poświęcać czas. I tak jest do tej pory. Na co dzień szkoli się u najlepszych instruktorów z Polski a także bierze udział w licznych międzynarodowych warsztatach. Brała lekcje u takich osobowości jak:  Anthony Lee, Kyle Hanagami, Shaun Evaristo, Quick Crew, Brian Puspos, Ian Eastwood, Jun Quemado, Kapela Marna i wielu innych. Oprócz działań indywidualnych współpracuje również  z ekipą Who If Not You z którą bierze udział w licznych projektach. Wspólnie zajmują się także organizacją eventów nie tylko dla tancerzy ale i artystów z różnych dziedzin. Na swoich zajęciach Martyna stawia na pracę poprzez zabawę i pozytywną energię. Każda poprowadzona lekcja to również nauka dla niej z której stara się wyciągnąć jak najwięcej. Wie czego oczekuje od instruktorów podczas brania zajęć i sama stara się dawać to swoim uczniom. Jej specjalnością są choreografie oparte na stylach streetowych takich jak Hip Hop, House, Popping, Breakdance.   

Piotr Kiełczykowski - jest dyplomowanym instruktorem tańca sportowego i ZUMBY. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 10 lat, gdy przyjaciele zabrali go na kurs tańca towarzyskiego. Od tamtej pory taniec stał się jego pasją. Taneczne doświadczenie zdobywał na parkietach krajowych i zagranicznych. Od niedawna "zaraził" się ZUMBĄ, która jest połączeniem kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, twist i wielu innych. Czemu akurat ZUMBA? Odpowiedż jest jedna: każde zajęcia to wielka impreza! Zawsze uśmiechnięty i otwarty, uwielbia pracę z ludżmi, wie jak zmobilizować do ciężkiej pracy. Pozytywna energia to nieodzowny element zajęć z Piotrem. 

Izabela Wojcieska - Jej pasją jest sport a przede wszystkim fitness. Od 2003 roku jest Dyplomowaną Instruktorką Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Brała udział w licznych konwencjach oraz szkoleniach m.in. w szkole Reebok University Poland, Polish Fitness Academy oraz u Inki Szymańskiej w ISFS. Uzyskała dyplom Instruktora zumby oraz podjęła szkolenia z Les Mills z body pump. Specjalizuje się w różnych formach zajęć tanecznych (zumba, Dance Aerobik, Latino, Afro, Rock & Roll, step), formach wzmacniających (m.in. TBC, ABT, sztangi itp.,) oraz formach welness (piłki, pilastes, stretching, postural Gym itp.,). Iza jest niezwykle charyzmatyczna, pełna energii, dynamiczna, wszechstronna. Zajęcia jej, są dla klientów wyzwaniem i motywacją do pracy nad sobą. Ceni ludzi ambitnych, pracowitych i uczciwych. Pracę instruktora wykonuje z wielkim zaangażowaniem i pasją. Najważniejsi są dla niej uczestnicy zajęć - ich bezpieczeństwo i dobra zabawa.


 

Agnieszka Żytnikowska - studentka Politechniki Warszawskiej, instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Już jako dziecko związana była ze sportem, początkowo był to taniec towarzyski, następnie piłka ręczna. Fitness jest jej hobby, sposobem na odstresowanie i odpoczynkiem od codziennych spraw. Praca jako instruktor dodaje jej energii na co dzień i daje dużo satysfakcji. Prowadzi zajęcia wzmacniające typu ABT, cardio typu fat burning, a jej ulubioną formą zajęć jest step. 

Daniel Zabielski - od najwcześniejszych lat miał zamiłowanie do tańca. W wieku 13 lat zaczął uczęszczać na zajęcia z tańca towarzyskiego gdzie rozwijał swoje możliwości. Następnie zaczynając studia postanowił poszerzyć swoje zdolności w szkołach tańca uczęszczając na zajęcia taneczne różnego typu m.in. Reggaeton, Hip Hop, Popping, Dancehall, Salsa, Bachata. Setki godzin spędzonych na sali pomogły mu wypracować ruch i izolacje ciała. Liczne warsztaty, udziały w pokazach grup tanecznych, a także udział w organizacji różnych tanecznych eventów dały mu pewność siebie i większe możliwości rozwoju. Nie poddając się, ze swoim optymistycznym podejściem do wszystkiego, Daniel mógł jednogłośnie stwierdzić, że taniec to jego miłość i pasja. Dzięki temu zaczął prowadzić zajęcia w różnych placówkach, a także na imprezach i eventach Desperadosa. Następnie nie tracąc czasu postanowił zrobić certyfikat instruktora Zumby. Zajęcia z Danielem są oryginalne, a wszystko co oryginalne jest najlepsze Profesjonalizm, a do tego zawsze duża ilość energii, jak i endorfin we krwi sprawiają, że każde zajęcia są wyjątkowo taneczne. I co najważniejsze – Daniel „zaraża” Miłością do Tańca !!!

 

Andrii Shkapoid - Tancerz, choreograf, instruktor tańca, wicemistrz świata w stylu Jumpstyle 2012 (Ukraina), 2013 (Włochy), 2015 (Niemcy), asystent choreografa na otwarciu Stadionu Narodowego w Kijowie. Tancerz paryskiej grupy (LA) HORDE z którą zdobył 2 miejsce na międzynarodowym festiwalu "Danse Elargie". Dyplomowany pedagog, uczestnik 9 edycji programu "You Can Dance", instruktor i choreograf projektu Interkamp (obozy taneczne, obozy muzyczne z Dawidem Kwiatkowskim), student 3 roku Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku tancerz choreograf. Szkolił się u takich choreografów, jak Brian Friedman, Julia Spisser, Stephan Isijia Reynolds, Michał Piróg, Ida Nowakowska, Nicolas Huchard, Albina Rubina, Jurij Żurajew, Denis Stulnikow. Techniki taneczne: contemporary, jazz, modern, jumpstyle.

 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego