Instruktorzy - Kurs Tańca Warszawa, Studio Tańca Warszawa - Di Somma Dance Studio

Idź do spisu treści

Menu główne

Instruktorzy

 

Katarzyna Osińska - Di Somma - właścicielka studia tańca, tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Wielokrotna mistrzyni okręgu mazowieckiego, finalistka Mistrzostw Polski w 10 tańcach amatorów, vice Mistrzyni Polski Par Zawodowych. Jako amator szkoliła się u Iwony & Arkadiusza Pavlovic oraz Agustina Egurroli & Joanny Szokalskiej - tańce latynoamerykańskie i Roberta Woty - tańce standardowe. W 2002r. przeprowadziła się do Londynu, aby szkolić się u najlepszych na świecie, m.in. Richard Porter, Graham Oswick, Alan & Hazel Fletcher, Loraine, Karen & Marcus Hilton, Steven Hannah. Z powodzeniem brała udział w najbardziej prestiżowych turniejach tańca w Anglii, jak: UK czy International. Wraz z Mario udzieliła licznych pokazów w Polsce i Anglii oraz przeprowadziła szkolenia taneczne, m.in. dla National Association of Teachers of Dancing Letni Kongres - Anglia, ISTD Dance Sport Worthing Kongres - Anglia. Miała również przyjemność nagrania teledysku z Georgem Michaelem. Współpracowała także z telewizją TVN przy produkcji serialu 'Na Wspólnej'. Od 2010r. wykwalifikowany sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego na turniejach tańca towarzyskiego.

 

Mario Di Somma - właściciel studia tańca, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S". Mario pochodzi z Południowej Afryki - Johannesburg. Wielokrotny Mistrz Południowej Afryki amatorów, a także vice Mistrz Polski Par Zawodowych. Ponad 10 lat spędził w Londynie, czerpiąc wiedzę od najlepszych, m.in. Richard Porter, Graham Oswick, Loraine, Alan & Hazel Fletcher, Bryan Watson, Yuka Happelainen & Sirpa Sutari. Z powodzeniem brał udział w najbardziej prestiżowych turniejach w Anglii, jak: UK czy International. Udzielił licznych pokazów w Anglii, Południowej Afryce, Francji, USA, Szkocji oraz Irlandii. Wraz z Kasią przeprowadził szkolenia taneczne, m.in. dla National Association of Teachers of Dancing Letni Kongres - Anglia, ISTD Dance Sport Worthing Kongres - Anglia. Miał również przyjemność nagrania teledysku z Georgem Michaelem oraz Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dance Floor. Uczestnik 7 edycji Tańca z Gwiazdami, w tym popularnym programie tanecznym uplasował się na wysokim 5 miejscu. Współpracował także z telewizją TVN przy produkcji serialu 'Na Wspólnej'.

 

Michał 'Vasquez' Plewniak - dyplomowany instruktor tańca i wielokrotny Mistrz Polski. Pochodzi z Kielc. Już jako młody chłopiec uczestniczył we wszelkiego rodzaju występach scenicznych. W 1996r. po raz pierwszy miał styczność z kulturą Hip Hop, która to wtedy nie była jeszcze dobrze znana. W 1998r. rozpoczął swoją przygodę z tańcem Break Dance. Pierwszym występem Michała były Mistrzostwa Polski w 2001r., gdzie wraz z grupą Broken Glass 2 zajęli 3 miejsce. Dzięki poziomowi jaki reprezentował szybko zyskał respekt w kręgach Hip Hopowych w całym kraju. Od 2006r. jest także regularnym sędzią Mistrzostw Break Dance w Polsce. Obecnie Michał mieszka w Warszawie, a jego kariera taneczna trwa. 

Piotr Kiełczykowski - jest dyplomowanym instruktorem tańca sportowego i ZUMBY. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 10 lat, gdy przyjaciele zabrali go na kurs tańca towarzyskiego. Od tamtej pory taniec stał się jego pasją. Taneczne doświadczenie zdobywał na parkietach krajowych i zagranicznych. Od niedawna "zaraził" się ZUMBĄ, która jest połączeniem kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, twist i wielu innych. Czemu akurat ZUMBA? Odpowiedż jest jedna: każde zajęcia to wielka impreza! Zawsze uśmiechnięty i otwarty, uwielbia pracę z ludżmi, wie jak zmobilizować do ciężkiej pracy. Pozytywna energia to nieodzowny element zajęć z Piotrem. 

Izabela Wojcieska - Jej pasją jest sport a przede wszystkim fitness. Od 2003 roku jest Dyplomowaną Instruktorką Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Brała udział w licznych konwencjach oraz szkoleniach m.in. w szkole Reebok University Poland, Polish Fitness Academy oraz u Inki Szymańskiej w ISFS. Uzyskała dyplom Instruktora zumby oraz podjęła szkolenia z Les Mills z body pump. Specjalizuje się w różnych formach zajęć tanecznych (zumba, Dance Aerobik, Latino, Afro, Rock & Roll, step), formach wzmacniających (m.in. TBC, ABT, sztangi itp.,) oraz formach welness (piłki, pilastes, stretching, postural Gym itp.,). Iza jest niezwykle charyzmatyczna, pełna energii, dynamiczna, wszechstronna. Zajęcia jej, są dla klientów wyzwaniem i motywacją do pracy nad sobą. Ceni ludzi ambitnych, pracowitych i uczciwych. Pracę instruktora wykonuje z wielkim zaangażowaniem i pasją. Najważniejsi są dla niej uczestnicy zajęć - ich bezpieczeństwo i dobra zabawa.


 

Agnieszka Żytnikowska - studentka Politechniki Warszawskiej, instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Już jako dziecko związana była ze sportem, początkowo był to taniec towarzyski, następnie piłka ręczna. Fitness jest jej hobby, sposobem na odstresowanie i odpoczynkiem od codziennych spraw. Praca jako instruktor dodaje jej energii na co dzień i daje dużo satysfakcji. Prowadzi zajęcia wzmacniające typu ABT, cardio typu fat burning, a jej ulubioną formą zajęć jest step. 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego