INSTRUKTORZY

Katarzyna Osińska – Di Somma

Katarzyna Osińska – Di Somma

Katarzyna Osińska - Di Somma - właścicielka studia tańca, tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Mario Di Somma

Mario Di Somma

Mario Di Somma - właściciel studia tańca, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S". Mario pochodzi z Południowej Afryki - Johannesburg.

Veronika

Veronika

Veronika Lyovina - jest licencjonowanym tancerzem-choreografem oraz instruktorem tańca z ośmioletnim doświadczeniem.Przez lata studiowała i uczyła się tańca, uczęszczała na warsztaty i obozy taneczne. W 2014 ukończyła kurs "Dance Academy" w szkole tańca "Dance Centre My Way".

Daniel

Daniel

Daniel Zabielski - od najwcześniejszych lat miał zamiłowanie do tańca. W wieku 13 lat zaczął uczęszczać na zajęcia z tańca towarzyskiego gdzie rozwijał swoje możliwości.

Agnieszka

Agnieszka

Agnieszka Żytnikowska - studentka Politechniki Warszawskiej, instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness.

Izabela

Izabela

Izabela Wojcieska - Jej pasją jest sport a przede wszystkim fitness. Od 2003 roku jest Dyplomowaną Instruktorką Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - nowoczesne formy gimnastyki.

Joaśka

Joaśka

Piotr Kiełczykowski - jest dyplomowanym instruktorem tańca sportowego i ZUMBY. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 10 lat, gdy przyjaciele zabrali go na kurs tańca towarzyskiego.