O NAS

Szeroki zakres kursów

Di Somma Dance Studio

Di Somma Dance Studio zostało założone w 2006r. przez Mario i Katarzynę Di Somma, zawodową parę taneczną, reprezentującą Polskę na turniejach międzynarodowych, Mistrzostwach Kraju, Europy i Świata. Przez długi czas przebywaliśmy w Londynie; zwanym przez tancerzy tańca towarzyskiego; stolicą tańca, gdzie podnosiliśmy swoje umiejętności, kwalifikacje i zdobywaliśmy doświadczenie udzielając pokazów, szkoleń i lekcji. Siedziba studia znajduje się w Raszynie. Na początku 2012r. postanowiliśmy poszerzyć działalność, nie tylko o większą przestrzeń, ale także o ofertę. Obecnie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szeroki wachlarz zajęć tanecznych oraz fitness. Dzięki świetnie wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze instruktorów, znajdą Państwo u nas szkolenia taneczne na najwyższym poziomie, które prowadzimy w formie zajęć grupowych, kursów tańca oraz lekcji indywidualnych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, singli, par, pań, jak i seniorów. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą i grafikiem. Życzymy Państwu fantastycznej zabawy i mile spędzonego czasu z nami w Di Somma Dance Studio & Fitness. Katarzyna & Mario Di Somma

Nasi trenerzy

Katarzyna Osińska – Di Somma

Katarzyna Osińska – Di Somma

Katarzyna Osińska - Di Somma - właścicielka studia tańca, tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Mario Di Somma

Mario Di Somma

Mario Di Somma - właściciel studia tańca, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S". Mario pochodzi z Południowej Afryki - Johannesburg.

Opinie naszych klientów

Co mówią o nas klienci

Idealne miejsce dla miłośników tańca – Można nauczyć się tańczyć, poczuć rytm i poznać ciekawych ludzi…. DSDS kładzie nacisk na skuteczne sposoby poprawiania techniki – Simply the best – If You don’t try, You’ll never know

Małgorzata
Taniec

W recepcji bardzo miła obsługa. Gdy wybieram się na zajęcia nigdy się nie nudzę, wychodzę zawsze zmęczona, ale i z uśmiechem na twarzy. Wszyscy instruktorzy są wspaniali, zaangażowani, tryskający pozytywną energią. Do moich ulubionych zajęć należą: Zumba i TBC. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Klub wart uwagi i dołączenia do grona aktywnych.

Agnieszka
Fitness

Bardzo dobra i profesjonalna kadra. Po każdym treningu, nieważne czy to zumba, abt czy tbc wychodzi się naładowanym pozytywną energią, z wieelkim uśmiechem na twarzy ! 🙂

Ada
Fitness

Super studio, najlepsi nauczyciele tanca , miła atmosfera, piekne choreografię, mozna sie zakochać w tańcu, i nawet trzeba…

Irena
Taniec

Ta szkoła tańca,to prawdziwa rewelacja!!! Przekonałam się o tym już wiele razy 🙂 Przyszłam tutaj jako kompletna amatorka, ale ta szkoła nauczyła mnie poczucia rytmu, sprawiła, że zaczęłam więcej się ruszać, dbać o kroki i sprawiać, by każdy mój taniec był jak wielka przygoda.
Tutaj uczą tańca w sposób artystyczny. Jestem bardzo zadowolona, bo teraz wolne popołudnia spędzam w Di Somma Dance Studio i jestem mega szczęśliwa.

Mam pełno energii, do tego ta pasja pochłonęła mnie kompletnie. Myślę o tańcu non stop. Zarażona zostałam tą chęcią… tą energią, tym artyzmem… Do każdego ucznia podchodzą tutaj indywidualnie, do tego na kurs przychodzą fajni ludzie, więc można połączyć przyjemne z pożytecznym nawiązywaniem znajomości.
To studio taneczne jest bardzo dobrze urządzone, jest nowoczesne, bardzo dobrze dostosowane do potrzeb tancerzy. Mam wspaniałego instruktora,w ogóle nauczyciele w tej szkole, to prawdziwi artyści, którzy mogą pochwalić się sporymi osiągnięciami.
Myślę, że z czasem namówię równiez swojego męża na kurs.
Poza tym … już nie mogę doczekać się kolejnej lekcji 🙂 Czekam już na piątek 🙂
POZDROWIONKA

Olga
Taniec

Mila atmosfera i super ćwiczenia.

Monika
Fitness