Kursy tańca dla narzeczonych

Kursy tańca dla narzeczonych w Warszawie

Pierwszy taniec – to niemały stres dla narzeczonych. Oczy gości skierowane ku tańczącej Parze potrafią naprawdę nieźle zestresować. Przerażenie tańczących jest tym większe, im mniej pewności tanecznej ma w sobie Młoda Para. Teoretycznie zawsze możecie się zbuntować i nie rozpoczynać swoim występem zabawy… a jednak – ta tradycja tak się u nas przyjęła, że nie sposób jej nie wziąć pod uwagę i nie umieścić w planie wesela! Wszyscy wręcz oczekują Waszego tańca. Dlatego, jeśli macie wątpliwości, co do Waszych ruchów i umiejętności – zgłoście się do nas. W naszej szkole prowadzimy kursy tańca dla narzeczonych – szybko, w przyjaznej atmosferze podszlifujecie swoje kompetencje.

Tryb nauki na kursach tańca dla narzeczonych

Nasze kursy prowadzimy w trybie indywidualnym i grupowym. Indywidualne spotkania są oczywiście bardziej efektywne i w pełni dopasowane do Waszych osobowości, charakterów czy potrzeb. W trybie grupowej nauki podpowiadamy, jakie ruchy są dość proste a efektowne – podczas nich poznacie triki i rozwiązania, które możecie wykorzystać podczas swojego tańca. Kursy indywidualne odbywają się w bardzo przyjaznej i przyjemnej atmosferze. Zero stresu – to nasza podstawa nauczania. Wystarczający stres czeka Was podczas ślubu i wesela. Kurs dla narzeczonych trwa 8 godzin zegarowych (4×60 minut zajęcia grupowe i 4×60 minut zajęcia indywidualne). Podczas indywidualnych zajęć nauczycie się krok po kroku swojego pierwszego tańca. Opracujemy choreografię, dopasujemy figury do Waszej kondycji, a nawet przemyślimy kwestię sukienki, butów i ustawienia sali weselnej. Sami wybierzecie piosenkę, no chyba że potrzebujecie w tej kwestii pomocy. Jeśli wyjątkowo nie lubicie tańczyć – możemy skrócić oryginalną wersję piosenki do minimum – choć oczywiście nie polecamy tego rozwiązania, gdyż – taniec to zdrowie! Postaramy się przekonać Was, że nie warto sobie odbierać tej przyjemności!

Grupowy kurs dla narzeczonych

Podczas kursu grupowego skupimy się na tańcach w parach to tańce bardzo przydatne do zabawy z gośćmi weselnymi przy bardzo różnych utworach muzycznych. Przerobimy takie tańce jak disco samba, walc wiedeński, jive – rock’n’roll, tango, salsa i inne (np. cha-cha czy quickstep) wedle życzenia. Zajęcia odbywają się w godzinach wieczornych, choć jeśli zajdzie taka potrzeba i grupa wyrazi chęć, możemy zorganizować poranne lub przed popołudniowe kursy dla narzeczonych. Prowadzimy również kursy weekendowe.

Zapisy na kurs prowadzimy telefonicznie – zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 504 175 616.

Postaramy się dodać Wam otuchy, odwagi, a także wyposażyć Was w niezbędne umiejętności do zapanowania nad Waszym weselnym parkietem. Ta noc należeć będzie do Was! Gwarantujemy.

Szczegóły

Categories