GRAFIK 2023/2024

SPRAWDŹ AKTUALNE TERMINY ZAJĘĆ

dzieci 3 – 6 lat        junior 7 – 12 lat       młodzież 13 – 17 lat 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Roztańczony przedszkolak
16:00 - 16:40
wstrzymane
Akrobatyka przedszkolaki
ul. Aleja Krakowska 48
16:15 - 17:00
dołącz do grupy
Jazz dzieci
16:15 - 17:00
dołącz do grupy
Hip Hop junior
17:00 - 18:00
dołącz do grupy
Akrobatyka junior
ul. Aleja Krakowska 48
17:00 - 18:00
dołącz do grupy
Hip Hop junior
17:00 - 18:00
dołącz do grupy
Jazz junior
17:00 - 18:00
zapisy
Hip Hop młodzież
18:00 - 19:00
dołącz do grupy
ABT interwał / tabata / mega spalanie
18:00 - 19:00
dołącz do grupy

Akrobatyka dzieci
ul. Lipowa 4
18:30 - 19:30
dołącz do grupy

Cardio Interwał - mocne spalanie
18:00 - 19:00
dołącz do grupy
Latino Ladies - grupa średnio zaawansowana
18:00 - 19:00
dołącz do grupy

Pilates & Stretching
ul. Lipowa 4
18:30 - 19:30
dołącz do grupy

TBC mega spalanie i wzmacnianie
19:00 - 20:00
dołącz do grupy

Joga
ul. Lipowa 4
19:30 - 20:30
dołącz do grupy

ZUMBA
18:00 - 19:00
dołącz do grupy
ZUMBA
19:00 - 20:00
dołącz do grupy
ABT interwał / tabata / mega spalanie
19:00 - 20:00
dołącz do grupy
TBC z elementami płaskiego brzucha
20:00 - 21:00
dołącz do grupy
Towarzyski dorośli - początkująca
20:00 - 21:00
dołącz do grupy
ZUMBA
20:00 - 21:00
dołącz do grupy
Latino Ladies - zaawansowana
20:00 - 21:00
dołącz do grupy
Towarzyski dorośli - grupa zaawansowana
21:00 - 22:00
dołącz do grupy
Hip Hop dorośli - grupa otwarta
21:00 - 22:00
dołącz do grupy
Latino Ladies - zaawansowana
21:00 - 22:00
dołącz do grupy
Salsa - grupa otwarta
21:00 - 22:00
dołącz do grupy
Towarzyski dorośli - grupa zaawansowana
21:00 - 22:00
dołącz do grupy
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Akrobatyka przedszkolaki
ul. Aleja Krakowska 48
16:15 - 17:00
dołącz do grupy

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Latino Ladies - grupa średnio zaawansowana
18:00 - 19:00
dołącz do grupy
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Akrobatyka dzieci
ul. Lipowa 4
18:30 - 19:30
dołącz do grupy

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Pilates & Stretching
ul. Lipowa 4
18:30 - 19:30
dołącz do grupy

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Akrobatyka junior
ul. Aleja Krakowska 48
17:00 - 18:00
dołącz do grupy

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Joga
ul. Lipowa 4
19:30 - 20:30
dołącz do grupy

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Cardio Interwał - mocne spalanie
18:00 - 19:00
dołącz do grupy
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
TBC mega spalanie i wzmacnianie
19:00 - 20:00
dołącz do grupy

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Towarzyski dorośli - początkująca
20:00 - 21:00
dołącz do grupy
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Salsa - grupa otwarta
21:00 - 22:00
dołącz do grupy

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Latino Ladies - zaawansowana
20:00 - 21:00
dołącz do grupy
Latino Ladies - zaawansowana
21:00 - 22:00
dołącz do grupy

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Hip Hop dorośli - grupa otwarta
21:00 - 22:00
dołącz do grupy

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Jazz junior
17:00 - 18:00
zapisy

Czwartek

No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Jazz dzieci
16:15 - 17:00
dołącz do grupy

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
TBC z elementami płaskiego brzucha
20:00 - 21:00
dołącz do grupy

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Towarzyski dorośli - grupa zaawansowana
21:00 - 22:00
dołącz do grupy
Towarzyski dorośli - grupa zaawansowana
21:00 - 22:00
dołącz do grupy
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
ABT interwał / tabata / mega spalanie
18:00 - 19:00
dołącz do grupy
ABT interwał / tabata / mega spalanie
19:00 - 20:00
dołącz do grupy
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
ZUMBA
18:00 - 19:00
dołącz do grupy
ZUMBA
19:00 - 20:00
dołącz do grupy
ZUMBA
20:00 - 21:00
dołącz do grupy

Poniedziałek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Hip Hop młodzież
18:00 - 19:00
dołącz do grupy

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Hip Hop junior
17:00 - 18:00
dołącz do grupy
Hip Hop junior
17:00 - 18:00
dołącz do grupy

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Roztańczony przedszkolak
16:00 - 16:40
wstrzymane

Poniedziałek

No events available!

Nasi trenerzy

Katarzyna Osińska – Di Somma

Katarzyna Osińska – Di Somma

Katarzyna Osińska - Di Somma - właścicielka studia tańca, tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Mario Di Somma

Mario Di Somma

Mario Di Somma - właściciel studia tańca, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S". Mario pochodzi z Południowej Afryki - Johannesburg.